Košík

Název Typ Cena Počet Cena celkem
 
Celkem 0.00

Zavřít

Váš tlak 120 na 80

Získejte ZDARMA e-knihu, která umožní normalizovat Váš tlak. Dozvíte se co je krevní tlak, proč se zvyšuje, jaká jsou pro a proti chemické léčby a zejména konkrétní kroky, které umožní Váš tlak vrátit do normálu. Padesátistránkovou e-knihu ve formátu PDF zašlu zdarma na Váš email.

Chci 120 na 80 ZDARMA

Vysoký krevní tlak

V průběhu let 2000-2011 narůstaly počty lidí léčených s vysokým krevním tlakem. Téměř čtvrtina dospělých pacientů praktických lékařů (22,5%) byla v roce 2012 sledována pro hypertenzi. Celostátní studie zjistily vysoký krevní tlak u poloviny dospělých českých mužů. Třetina z nich o svém stavu nevěděla.

Z léčených je klasická léčba farmaceutiky tzv. úspěšná u čtvrtiny lidí s vysokým krevním tlakem. To znamená, že se daří vysoký krevní tlak kompenzovat léky - ale neznamená to, že je organismus v pořádku a že to nemá další zdravotní konsekvence. Celkově je tedy hypertenze podchycena a léčena jen u 15% populace.

Úmrtí před 75. rokem života se označuje jako předčasné úmrtí. V roce 2012 v ČR bylo 43% úmrtí předčasných, většinou v důsledku chronických onemocnění, která jsou pod touto věkovou hranicí považována za odvratitelná. Vysoký krevní tlak patří mezi jedno z nich.

Jak normalizovat vysoký tlak?

Následující seznam obsahuje nejdůležitější kroky, které musíte udělat pro normalizaci vysokého krevního tlaku:

 • upravit životosprávu - v počátečním období by se mělo jednat o zásadní změnu stravování, následně o vyváženou stravu. Detailní informace jsou obsaženy v mých detoxikačních kúrách.
 • detoxikovat organismus s pomocí vhodné kombinace bylin a dalších přírodních prostředků - to je "alfa a omega" úspěchu. Doporučuji využít Velkou detoxikaci.
 • podpořit snížení tlaku vhodnými přírodními doplňky stravy (Organický Cayenne a Organická Borůvka)
 • doplnit antioxidanty
 • eliminovat stresory a vypořádat uložené emoce
 • zařadit pravidelný pohyb , pobyt na denním světle a dostatek odpočinku a spánku (zejména před půlnocí)
 • naučit se technikám zdravého dýchání

Velká detoxikace se SLEVOU 490 Kč

Využijte mimořádnou nabídku a vyčistěte celý organismus. Během dvou měsíců pročistíte nejen střeva, trávicí trakt a játra, ale také ledviny a močové cesty, lymfatický systém a celou cévní soustavu.

Začněte vždy detoxikací střev. Kúra na játra může navazovat bezprostředně, nebo si jí nechte s odstupem 1-3 měsíců - obě varianty jsou možné.

Balíček Velká detoxikace obsahuje:

 • Kompletní detoxikaci střev a trávicího traktu (kúra na 1 měsíc)
 • Detoxikaci jater a žlučníku (kúra je na 3 týdny)
 • osobního průvodce (detoxikací Vás budu provázet svými emaily a osobní podporou)
 • cenné BONUSY (několik e-knih, Detoxikační kuchařku, stravovací plán)
 • SLEVU 490 Kč

Cena: 2590 Kč / 100 €

 

 

Organická Borůvka

Borůvka podporuje žíly a kapiláry, je výborným pomocníkem pro srdečně-cévní soustavu. Má antioxidanční účinky, je prospěšná pro žaludeční a střevní sliznic a samozřejmě známá svými účinky za zraki.

Složení a dávkování

Složení: borůvka (Vaccinium myrtillus)
Neobsahuje: obilné produkty, sóju, lepek, pšenici, cukr, mléčné výrobky, kofein, konzervační látky, barviva. Bez genetické modifikace (GMO) a ozařování.
Množství:
450 g

Jak připravovat?

Smíchejte jednu čajovou lžičku (7,5 g) prášku s 250-300 ml čisté pramenité vody a vypijte. Užívejte pravidelně 2x denně.

Cena: 1790 Kč / 69 €

 

 

 

Organický Cayenne

Organický Cayenne je antioxidant, podporuje zdravý žaludek, metabolismus cukrů a tuků, přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, umožňuje snížit příjem kalorií, podporuje růst vlasů, reguluje energetický výdej. Je to jedna z nejlepších bylin na srdečně-cévní systém. Užívání je možné dlouhodobě, nemá žádné vedlejší účinky. Po vysypání z kapsle je také vhodný na dochucení pokrmů (pozor na pálivost).

Složení a dávkování

Složení: cayenne v bio kvalitě (capsicum annuum)
Neobsahuje: obilné produkty, sóju, lepek, pšenici, cukr, mléčné výrobky, kofein, konzervační látky, barviva. Bez genetické modifikace (GMO) a ozařování.
Množství:
90 kapslí
Jak užívat: 1 kapsli 3x denně, s jídlem/po jídle.

Cena: 490 Kč / 19 €

 
 

 

Váš tlak 120 na 80

Získejte ZDARMA e-knihu, která umožní normalizovat Váš tlak. Dozvíte se co je krevní tlak, proč se zvyšuje, jaká jsou pro a proti chemické léčby a zejména konkrétní kroky, které umožní Váš tlak vrátit do normálu. Padesátistránkovou e-knihu ve formátu PDF zašlu zdarma na Váš email.

Chci 120 na 80 ZDARMA

30 DNÍ záruka vrácení peněz
Pokud do 30 dnů od odeslání objednávky dojdete k závěru, že terapie pro Vás není vhodná a vrátíte mi neporušený balíček zpět, nic se neděje. Peníze Vám vrátím v plné výši.

Copyright © 2017 Detoxy [Detoxikace a přírodní medicína]    -    Dobreoci.cz Obchodní podmínky Vyrobeno firmou SEAL Communication | CMS - WebCore

Prohlášení: Informace obsažené na těchto stránkách jsou poskytovány s cílem šíření osvěty o zdravém životním stylu. Autor není lékař ani jiný zdravotní pracovník. Informace
nemají za cíl nahradit doporučení Vašeho lékaře, nejsou určeny k diagnóze ani léčení zdravotních problémů a nemocí ve smyslu zákona.
Máte-li zdravotní problémy, kontaktujte odborný zdravotní personál.

Údaje o společnosti: Tomáš Brouček, Chalabalova 1596/37, 155 00 Praha 5, IČ 76403122, DIČ CZ6803150816

Zavřít

Chcete mít normální tlak a zbavit se škodlivých léků?

Získejte zdarma e-knihudůležitými informacemi, které Vám pomůžou normalizovat váš tlak a zbavit se léků.

E-knihu zašlu na Váš email.