Košík

Název Typ Cena Počet Cena celkem
 
Celkem 0.00

Zavřít

Můj příběh, moje cesta, moje probuzení

aneb z bankovního top manažera naturopatem

Tomáš Brouček

Jmenuji se Tomáš Brouček a je mi 48 let. Jsem naturopat, specializuji se na oční vady a onemocnění, detoxikaci a očistu organismu a zdravý životní styl.

Za poslední roky jsem prošel náročnou, ale zárověň úžasnou cestu proměny své osobnosti. Zbavil jsem se téměř 5 dioptrií (asi 35 let jsem nosil brýle na dálku a byl jsem na nich zcela závislý), zhubnul 15 kilo, omládl tělesně i duševně, zmizely různé zdravotní problémy. Rozvedl jsem se a znovu oženil, přestěhoval se, opustil jsem lukrativní zaměstnání (20 let jsem pracoval jako bankéř na vysokých manažerských postech, včetně člena představenstva velké banky), které mě však nenaplňovalo, a našel jsem své poslání. Doslova jsem se "probudil", změnil své hodnoty a začal vnímat tento svět.

Dnes pomáhám lidem s jejich zdravotními problémy, pomáhám jim vracet zrak, pomáhám na cestě za lepším a spokojenějším životem. Mám klienty, kteří se zbavili "neléčitelných" nemocí, jako třeba makulární degenerace, ale také alergií, kožních onemocnění, astmatu, chronické bolesti a jiných. Z toho, co dělám, mám obrovskou radost a uspokojení.

Dovolím si zde uvést email, který jsem dostal od jednoho uživatele, který je již několik let registrovaný na mých webových stránkách:

Dobrý den, ano jsem určitě Váš potencionální klient či žák. Už o Vás vím několik let...Z Vašich osobních fotografií je za 7 let vidět velká proměna. Není to jen o kilech a mladistvém vzhledu, přebudoval jste výrazně svoji osobnost. Takovou změnu prodělá málokdo. Gratuluji. Pavel Baier

Myslím že sám bych to lépe nevystihl a jsem moc rád, že ta transformace je na mě takto vidět. Důležitým a nenahraditelným průvodcem mi na mé cestě byla moje žena Pavlína. Bez ní bych nejspíše nebyl tam kde jsem. Patří jí můj velký dík! (i když to s ní občas není jednoduché:-)

2008

Vše začalo na konci roku 2008. Byl jsem propuštěn ze zaměstnání, a to velmi lukrativního.

Naplánoval jsem si, že budu hledat novou práci a v průběhu této doby se budu věnovat sobě. Jenže vše se vyvíjelo trochu jinak, světem cloumala krize a já byl bez práce asi 14 měsíců.

Začal jsem se věnovat možnostem zlepšování zraku přirozenou cestou. Od svého mládí jsem totiž nosil silné brýle (-5 dioptrií na obou očích) a byl jsem na nich závislý. Brýle mě obtěžovaly a omezovaly, tlačily a byly mi nepříjemné. Laserovou operaci jsem však považoval za přílišné riziko.

Jak jsem se zbavil brýlí (bez laserové operace:-)

Dal jsem si cíl zbavit se závislosti na brýlích a zlepšit si zrak.

Nakonec jsem svého cíle dosáhl a stal se "o několik dioptrií lehčí". Bez laserové operace, pouze tréninkem očí, těla, mysli a systematickou prací na sobě.

Tato zkušenost byla první, která mi ukázala možnosti lidského těla a jeho schopnost sebeuzdravení, pokud mu k tomu vytvoříme vhodné podmínky.

Začínám předávat své zkušenosti

Společně s mojí partnerkou a dnes manželkou Pavlínou jsme začali své zkušenosti předávat dalším lidem, našim klientům.

Začátky podnikání nebyly jednoduché, musel jsem se dokonce dočasně vrátit do zaměstnání. Jenže jsem v něm byl nespokojený, vše mě táhlo zpět k přírodní medicíně, uspokojení jsem nacházel v možnosti pomáhat klientům s jejich zdravotními problémy. Z jejich výsledků a vyléčených nemocí jsem čerpal energii a radost.

Postupně jsem se začal specializovat zejména na léčbu makulární degenerace (onemocnění sítnice oka, v klasické medicíně neléčitelné, pacienti přicházejí o zrak) a dalších očních onemocnění.

Kombinoval jsem své znalosti a zkušenosti z oblasti detoxikace, správné životosprávy, léčby pomocí čerstvých šťáv, bylinné léčby, psychického a emočního léčení a dalších oblastí.

Studoval jsem řadu autorů, odborníků na různé oblasti klasické i přírodní medicíny. Nejedná se o žádné „šarlatány“, řada z nich jsou lékaři medicíny či vědci, kteří se pouze otevřeli jiným cestám a metodám, než které propaguje klasická medicína, ovládaná a „tažená“ farmaceutickým průmyslem.

Osobní zkušenost (k nezaplacení)

Většinu metod a technik jsem zkoušel na sobě.

Absolvoval jsem různé typy velmi důkladných očist organismu, mnohadenní půsty, postupně jsem měnil životosprávu, studoval a zkoušel jsem techniky mentálního léčení, prošel jsem holotropním dýcháním a podobně.

Co mi práce na vlastním zdraví přinesla?

  • zhubnul jsem 15 kilogramů
  • vyléčil si zrak a zbavil se téměř pěti dioptrií
  • přestaly se mi kazit zuby, zmizela paradentóza a přestal se tvořit zubní kámen (dříve jsem musel chodit na zubní profylaxi každé 3 měsíce, z dásní mi doslova "crčela" krev, tvořil se zubní kámen, zuby se kazily...dnes je to vše minulostí)
  • zbavil jsem se bolestí krční páteře
  • zmizely chronické bolesti ramene
  • zbavil jsem se migrén (svého času byl Panadol mým společníkem)
  • načerpal jsem obrovské množství energie
  • postačuje mi méně spánku
  • jsem vitální a zdravější, než kdy dříve
  • nemocný jsem nebyl ani nepamatuji, můj imunitní systém funguje skvěle

Dovolím si tvrdit, že jsem omládl, ostatně prohlédněte si dvojici mých fotografií a posuďte sami:-)

Úspěšná léčba "neléčitelných" onemocnění

Sestavil jsem terapeutický postup s prostředky přírodní medicíny, který jsem nejprve využíval u klientů s makulární degenerací. Navzdory všem „černým“ prognózám, které dostávali od svých očních lékařů, tito klienti neoslepli a jejich zrak se začal uzdravovat.

To ale nebylo vše...

Z emailů a telefonátů svých klientů jsem postupně zjistil další důležitou informaci – nejen že se mi v mnoha případech podařilo vyléčit makulární degeneraci, ale klientům se začaly „ztrácet“ další zdravotní problémy a symptomy, neboli nemoci.

Ověřil jsem si že zanesený organismus (zejména střeva, játra) a chronický nedostatek výživných látek, spolu s psychickými a emočními faktory (s těmi také pracuji), jsou příčinou řady chronických a degenerativních onemocnění.

Mnohdy i takových, se kterými si klasická medicína neví rady.

Vstup do mé třinácté komnaty

Pokud Vás můj příběh zaujal a chcete si jej přečíst v detailu, včetně odkrytí mé třinácté komnaty, stáhněte si e-knihu z níže přiloženého odkazu. Nechť je Vám můj příběh inspirací!

E-knihu Z bankovního (top)manažera naturopatem si stáhnete z tohoto odkazu

P.S.

Můj život se změnil k lepšímu v mnoha dalších ohledech.

Jsem pánem svého času a mám ho mnohem více, než jsem měl předtím. Konečně můžu být u toho, jak moje děti rostou. Nechodím do zaměstnání, ale plním své poslání a nesmírně mě to baví. Zlepšila se mi intuice a úsudek, jsem kreativnější a mám mnohem více (dobrých) nápadů.

Nechodím k lékaři a neužívám žádné léky, nejsem nemocný a nic mě nebolí.

Vnímám život a užívám si ho tak jako nikdy dříve. Naučil jsem se mnoho nového, otevřel se novým věcem.

Konečně jsem to já:-)! Přidejte se ke mě, Vaše zdraví je základem pro spokojený a šťastný život!

Tomáš Brouček
Email: tomas.broucek@detoxy.cz
Tel.: (+420) 775 259 574

Copyright © 2017 Detoxy [Detoxikace a přírodní medicína]    -    Dobreoci.cz Obchodní podmínky Vyrobeno firmou SEAL Communication | CMS - WebCore

Prohlášení: Informace obsažené na těchto stránkách jsou poskytovány s cílem šíření osvěty o zdravém životním stylu. Autor není lékař ani jiný zdravotní pracovník. Informace
nemají za cíl nahradit doporučení Vašeho lékaře, nejsou určeny k diagnóze ani léčení zdravotních problémů a nemocí ve smyslu zákona.
Máte-li zdravotní problémy, kontaktujte odborný zdravotní personál.

Údaje o společnosti: Tomáš Brouček, Chalabalova 1596/37, 155 00 Praha 5, IČ 76403122, DIČ CZ6803150816